Join now

The original - known from the TV!

Register now to meet :name

I am
I 'm looking for

BBW Dating dhe SSBBW Dating

Bisedoni me gratë BBW dhe SSBBW tani! BBW Dates 24 është krijuar ekskluzivisht për gratë mbipeshë dhe fansat e tyre. Qëllimi i BBW Dates është të ndihmojë Gratë e Bukura të Mëdha dhe Gruan e Bukur të Madhe Super Size (SSBBW) të takojnë burra që vlerësojnë gratë me tula. Ju mund t'i gjeni profilet e grave më të njohura të BBW direkt në përmbledhje. Regjistrohu tani dhe shiko fotot e anëtareve tona! Krijoni listat tuaja të preferuara që të mos humbisni asnjë lajm! Do të informoheni menjëherë kur BBW e juaj e preferuar të hyjë online.

Takim me Topolake dhe Takim me Plus Size

Gjeni gra dhe vajza topolake 18+ tani me kërkimin e thjeshtë ose të avancuar. BBW Dates është një faqe e vërtetë fansash e BBW. Filloni një bisedë dhe shikoni fotot e zonjave tona topolake. Ndiqni përdoruesit e tjerë që ju interesojnë që të mos humbisni asnjë lajm. Shkruani në profilin tuaj atë që kërkoni për të tërhequr më shumë vëmendje.

Bëhuni pjesë e bisedës tani dhe njihuni me gra me tula! Nëse ju pëlqejnë trupat me lakore, të buta dhe epshore, ky është vendi për ju. Lakoret e beqarëve tona BBW janë të bukura dhe autentike. Gratë me lakore në BBW Dates 24 kanë trupa që u dhanë atyre vite me performanca të mira, si në punë ashtu edhe në kohën e tyre të lirë.

Ushqyerja e Fetishit dhe Adhuruesi i Trashësisë

Shumë burra (të quajtur admirues të trashësisë ose ndjekës topolakesh) tërhiqen nga personat që janë mbipeshë. Disa njerëz gjithashtu kanë fantazinë seksuale të shtimit të peshës ("fantazi për rritjen e peshës"). Një adhurues i trashësisë kërkon drejtpërdrejt një person që tashmë është mbipeshë. Një ushqyes, nga ana tjetër, dëshiron të marrë një person që fillimisht mund të jetë i hollë për të shtuar peshë.

Në të ushqyerit (ushqyeshmëri ose fetishizëm yndyror), ushqyesi ushqen një person tjetër ("ushqyes") derisa ata të jenë dukshëm mbipeshë dhe figura e tyre të jetë tërheqëse për ta. Në këtë proces, si ushqyesi ashtu edhe ai që merr ushqim përjetojnë zgjim seksual. Ushqyerja vjen në forma të ndryshme, nga obeziteti i lehtë në obezitet. Shpesh ushqyesi është një burrë dhe i ushqyeri është një grua.

Në BBW Dates ju do të merrni vlerën e parave tuaja nëse jeni një adhurues i trashësisë ose keni një Fetish të trashë. Regjistrohu tani dhe kërko portalin tonë për gra të trasha në zonën tënde!

Njihuni me gratë BBW në BBW Chat

Pa marrë parasysh se çfarë moshe, pavarësisht nga origjina. Në BBW Dates do të gjeni BBW Aziatike, BBW Milfs dhe sigurisht BBW Vajza 18+! Shikoni fotot e tyre topolake tani!

Prioriteti ynë është para së gjithash siguria, komforti dhe komoditeti për gratë topolake. Ne vërtet dëshirojmë që i gjithë komuniteti BBW të jetë në gjendje të komunikojë në mënyrë të sigurt në BBW Dates 24. Këtu mund të diskutoni çdo temë që ju intereson!

Sa i përket faqeve "normale" të takimeve, ja çfarë duhet të keni parasysh: Nuk është sekret që tërheqja e jashtme e një gruaje është e rëndësishme për burrat. Shumica e njerëzve kanë preferenca të veçanta bazuar në: ngjyrën e flokëve, gjatësinë, ngjyrën e syve ose llojin e trupit. Tani, nëse dikush dëshiron një grua të trashë, është shumë më e përshtatshme për të të kërkojë në një faqe të specializuar të BBW ku ka vetëm gra me një figurë të lakuar. Fatkeqësisht, ka shumë pak burra të tillë, fansa të vërtetë të BBW, ndoshta për shkak të “standardeve” të bukurisë femërore të përhapura në shoqëri. Për të gjithë fansat e BBW, kjo është një mundësi e madhe - shfrytëzojeni tani në BBW Dates 24!

Ne në BBW Dates 24 po zhvillojmë vazhdimisht faqen, duke shtuar veçori të reja dhe duke përmirësuar dizajnin për ta bërë komunikimin në faqe edhe më të sigurt, më të përshtatshëm dhe efikas. Ne bëjmë çmos për t'ju ndihmuar të jetoni ëndrrën tuaj BBW. Bashkohuni tani dhe takoni gra topolake!

bg_BG | bs_BA | cs_CZ | en_GB | en_US | es_ES | et_EE | fi_FI | fr_FR | hr_HR | hu_HU | is_IS | ja_JP | ko_KR | mk_MK | sk_SK | sq_AL | de_DE | da_DK | el_GR | he_IL | it_IT | lt_LT | lv_LV | mt_MT | nb_NO | nl_NL | pl_PL | pt_BR | ro_RO | ru_RU | sl_SI | sr_RS | sv_SE | tr_TR | zh_CN